Zachovajme si zdravy rozum

Ďuri Feri | Kým mlčíš, stále si za filozofa

Prasačiny momentálne nie je možné zobraziť.
duriferi
Tupáci
 
Lodovik
Lodovik | 12.2.2022 21:32

Ale maju volicov, ktori zeru rusku propagandu.

A nepiste mi, ze je aj americka propaganda, to viem tiez, ale tupi volici tychto klaunov zeru tu rusku.


tmiro
tmiro | 13.2.2022 01:43

Ale Fico bol aspoň na školení agentov KGB v Rusku.


moses
moses | 13.2.2022 02:16

Ale ved nezabudajte, ze Magianko scel predsa GAZika ale bratia "slovanski" na neho hodili dermo...


Gargamel
Gargamel | 13.2.2022 11:20

kesso - a ako si máme my poradiť s parazitmi ako si ty a ostatné kotleby? Poraď, čo na vás zaberá? Inteligenciou s vami bojovať nebudeme, to ako keby ste bojovali bez zbraní. Potom nás nútite, v rámci férovosti, ísť na vašu úroveň (odhodiť "zbrane"), no a tam zlyhávame :( A len pre obohatenie tvojich chabých vedomostí: Apple je USA značka, ktorá si dáva vyrábať svoje produkty do Číny = aby si ich mohol dovoliť aj nácek na Slovensku. Lenovo je čínska značka a kúpila IBM (USA značka). A teraz aby si pochopil aj ty pointu = ak by si nebol parazitom na sociálnych dávkach, tak by si zrejme bol niekde v nadnárodnej spoločnosti za pásom a vyrábal by si na Slovensku francúzske/kórejské/nemecké... napr. autá, elektroniku... Pretože cena tvojej "akožepráce" je nižšia, ako v tých rozvinutejších krajinách (cena práce USA > Čína). A ty ako slovenský parazit, s ktorým si MY, SKUTOČNÍ SLOVÁCI :) nevieme poradiť, zachytil si nejaký bežne používaný technologický zázrak z Ruska?


Mr Zebri
Mr Zebri | 13.2.2022 12:24

Nu pagadi, ci ako sa volala ta opajcnuta hra, kde vlk chytal zajaca, prip. zbieral vajcia. Sice to bolo fejkove nintendo, ale v socialistickom bloku s tym predviedli svoju technologicku dominanciu. Prip. chladnicku co mala spotrebu 1 chladnicka - jedna atomova elektraren


Kurt Kombajn
Kurt Kombajn | 13.2.2022 13:28

Este tam mal byt arcikok.t Blaha s FB


Gargamel
Gargamel | 13.2.2022 13:31

kesso - prepáč, ale to nie je možné. To by si musel používať svoj intelekt, ale ten nestačí ani na vyhodnocovanie jednoduchých informácií. Nie to ešte na vytvorenie niečoho fungujúceho, nedajbože obohacujúceho tento svet. Ale skúsil si.
Ale ak chceš, môžeme v tejto tvojej fiktívnej predstave "tvorcu software" pokračovať ďalej. V čom tvoríš? Na akom stroji? Robíš na danom produkte sám? Kde si študoval? Robíš front/back? Toto sú otázky, ktoré určite nenarušia prípadné tajné informácie o vývoji, tak na to sa, prosím, neodvolávaj?


Gargamel
Gargamel | 13.2.2022 14:58

Presne ako som očakával, ďakujem. Keď ideš od hlupáka žiadať o potvrdenie, že je hlupák, hraj jeho hru ;) Iba zhrniem, čo si ty napísal, nie ja:
= nemusíš (niekedy) zapájať intelekt pri práci - počas nezapájania toho intelektu zarobíš pár eur a ešte aj pri tom nezapájaní intelektu píšeš do diskusie. No, čo napísať? To zrejme vysvetľuje všetko čo napíšeš, bez toho zapájania intelektu aj pri písaní :D Som rád, že som spoznal bližšie takúto špecifickú osobu. Človeku je na svete hneď krajšie, keď vie, že nie je ten najhlúpejší.
Čiže v práci si len nejaký sidekick, po slovensky mukel, ktorý má nadiktované od šikovnejších od teba a ty už len mukluješ. Ale tak uživíš sa (dúfam), to je hlavné. A odporúčanie špeciálne pre teba - nemal by si mať problém dohľadať si význam slova "intelekt", ktorý nemusíš zapájať. Potom sa už asi aj ty budeš cítiť trápne, nie len ja za teba ;)


Gargamel
Gargamel | 13.2.2022 16:58

napĺňajúca komunikácia s jedným, ktorý sám píše, že pri písaní diskusie nezapája intelekt a druhým, ktorý zas píše, že pri diskusii a reakciách naňho "ja citam nadpisi" :)
nepochop - práca za pásom je niečo zlé?
kesso - ako si predstavuješ tú moju realizáciu? akých ponúk je nad hlavu? Dá sa tam dostať, pri nepoužívaní intelektu, "jeden zelený papierik do kešenky"?


Gargamel
Gargamel | 13.2.2022 18:26

nepochop - ako to veľké firmy zneužívajú? Ak sú to ochotní robiť, tak potom je to v poriadku, nie? Asi ich nikto nenúti toto konkrétne robiť, alebo áno? (teda aspoň v demokratických krajinách)
kesso - pri akej príležitosti vlastne používaš svoj intelekt? Aktuálne pri tejto diskusii je to ako?


tmiro
tmiro | 13.2.2022 21:15

Manufakturna výroba vznikla pred 100 rokmi??? A vie o tom napr Ford a ostatní, že priemyslom predbehli dobu o niekoľko storočí, lebo v 1922 vznikla ešte iba manufakturna výroba?


moses
moses | 12.3.2022 10:17

Jebochop a ked tych ludi nahradia stroje, tak kde chces tu masu potom zamestnat?


moses
moses | 12.3.2022 12:43

Teba je tu skoda. Takyto genius by uz mal byt davno blahoreceny a mat vlastne sochy po celom svete...


 
Nie ste prihlásený, pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť!
( Prihlásenie | Registrácia )
 
 
loader